Як Тернопіль святкує День Незалежності-2021

Святковий концерт, нагородження активних мешканців Тернопільщини, молебень і спецпогашення унікального конверту Укрпошти на театральному майдані — Тернопільщина масштабно відзначає 30-річчя Незалежності.
— Ми відзначаємо сьогодні відновлення незалежності України. Адже ми здобули її не 30 років тому, а значно раніше! Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас долаючи зовнішній опір та внутрішні незгоди. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих, щирих та працьовитих людей! За рідну мову, за можливість носити вишиванки, за європейський вектор розвитку ми завдячуємо борцям за волю та незалежність України: Козакам, Січовому стрілецтву, героям Крут, воїнам ОУН УПА, Шістидесятникам-дисидентам, Героям Небесної Сотні, Воїнам АТО/ООС. Та усім, хто віддав своє життя за мир і спокій Батьківщини, — звернувся із вітальним словом до тернополян Володимир Труш.
Голова Тернопільської обласної адміністрації Володимир Труш указом президента України нагородив цінними подарунками активних мешканців області та військових.
Сім‘ї військового, учасника АТО Миколи Казюка вручили сертифікат на власне помешкання.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська