Як з легкістю поповнити “соціальну карту тернополянина”

Тернополяни у зручний спосіб та час за допомогою електронних сервісів можуть поповнити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина».

Працюють наступні сервіси поповнення електронних квитків:

· Портал тернополянина.  За посиланням https://fayna-karta.te.ua/обираєте розділ “Поповнення карти”, вводите номер карти тернополянина (студентського, учнівського, проїзного) та суму, на яку хочете поповнити, натискаєте “Поповнити” і вводите дані банківської карти. В кінці вказуєте електронну пошту для отримання квитанції. Комісія становить 3% від суми поповнення.  Номер картки складається з 9-ти цифр і розміщений або в правому нижньому куті, або в верхньому лівому.

· TachCardOplata.te.uaCity24.uaEPS, «Смарт-гроші» від «Київстар», а також здійснити поповнення в автоматичному режимі через термінали «2click.money» (платіжні термінали розташовані за наступними адресами)

Дізнатися актуальні пункти поповнення карток тернополянина та проїзних можна на карті http://detransport.com.ua/ у розділі «Показати пункти продажу та поповнення е-квитків».


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська