Ярослава Матвійчука призначили головою Тернопільської РДА

Тернопільський район очолив Ярослав Матвійчук. Сьогодні колективу райдержадміністарції нового керівника представив заступник голови ОДА Віктор Устенко.

Новопризначений голова Тернопільського району розповів, що район для нього є рідним, він знає про специфіку, структуру і потенціал громад та готовий на тісну і плідну співпрацю з активом району.

«Я дякую за довіру Президенту, Уряду та голові Тернопільської обласної державної адміністрації. Чітко розумію, що лише в спільній роботі з керівниками громад, районною радою та облдержадміністрацією ми отримаємо добрі результати нашої роботи», – зазначив Ярослав Матвійчук.

Тернопільський район демонстрував добрі показники роботи у першому кварталі, повідомив Віктор Устенко. Серед першочергових завдань нового керівника – вчасне завершення проектів «Великого будівництва», які реалізуються в районі та комунікація з населеними пунтктами в процесі завершення децентралізації.

«Ми на завершальному етапі децентралізації, Тернопільський район буде більшим, тому відповідальність кожного зросте. Сподіваюсь, що вам вдасться працювати єдиною командою з районною радою та органами місцевого самоврядування для покращення добробуту жителів Тернопільського району», – сказав Віктор Устенко.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська