Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла перевели в сан архієпископа

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 3 лютого 2024 року видав низку указів про возведення в сан архієреїв Православної Церкви України.

Беручи до уваги довголітнє віддане служіння помісній Українській Православній Церкві та плідну архіпастирську працю архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл та архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон були возведені в сан митрополита, а єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Коломийський і Косівський Юліан та єпископ Хмельницький і Шепетівський Павло – в сан архієпископа.

“Вітаючи нагороджених у Митрополичому будинку Собору Святої Софії у Києві Його Блаженство побажав архієреям і надалі плідно й невтомно трудитися задля спасіння ввіреної їм пастви, підтримки наших воїнів – захисників та розбудови автокефальної Православної Церкви України”, – йдеться у повідомленні ПЦУ.


Мітки: , ,

Джерело | Тернополяни

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська