Їмості Тернополя об’єдналися у спілку

Дружини священників Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ об’єдналися у спільноту «Витанія».

Початок доброї справи благословив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

Перша зустріч спільноти відбулася днями в церкві святого Архистратига Михаїла.

На ній були присутні 25 їмостей з різних парафій міста Тернополя.

«Нова спільнота є покликана об’єднати дружин священників та реалізувати нові можливості для духовного та соціального служіння», – повідомили у пресслужбі архиєпархії.

Назву для свого об’єднання його організаторки обрали не випадково, адже Витанія є місцем, де був дім двох сестер Марти і Марії, котрі завжди радо приймали Ісуса та слухали Боже Слово і служили Йому.

Відтак, їмості мали ближче знайомство, представлення, а також поділилися своїми думками щодо продовження функціонування спільноти, склали майбутні напрямні та обрали організаційний комітет для ефективнішого функціонування. Для інтелектуального збагачення прослухали лекцію від лікаря психотерапевта, авторки проєкту для вагітних, підлітків та жінок, пані їмості Марії Хомів на тему «Баланс в житті жінки. Піклування і турбота».

На завершення митрополит Василій уділив архиєрейське благословення на плідну та довгу працю в здійсненні духовної та соціально-просвітницької діяльності.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська