Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Юні тернополяни привезли з чемпіонату України з кікбоксингу вісім медалей

У Чернігові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу за версією ISKA серед дорослих, юніорів, юнаківстаршого та молодшого віку, дітей старшого віку. Участь у змаганнях взяли понад п’ятсот  спортсменів з 21 області України, проводячи поєдинки в різних розділах кікбоксингу на рингу і на трьох татамі.

У команді Тернопілля виступило шестеро вихованців Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту та спортклубу «Тернопіль. За підсумками змагань наші спортсмени завоювали чотири золотих, три срібних і одну бронзову медалі. Так, під час баталій 14-15-літніх учасників не було рівних у своїй ваговій категорії у повному контакті і в розділі лоу-кік Олександру Папірнику, який здобув дві золотих нагороди. Дві медалі і в старшого за нього (16-17 років) Максима Семенюка. В своїй ваговій категорії тернополянин переміг у розділі «лоу-кік», а в К-1 виборов друге місце. Відтак в результаті у Максима «золото» і «срібло» змагань. Відзначився і ровесник Максима Євген Чиряк, посівши у своїй ваговій категорії друге місце в розділі «лоу-кік».

У суперечці 10-11-літніх спортсменів у своїй ваговій категорії чемпіоном у поєдинках із повним контактом став Денис Лойко. А в «лоу-кік» спортсмен завоював друге місце. Серед 12-13-літніх атлетів третє місце і відповідно «бронзу» в розділі  «лоу-кік» здобув Артем Сварян.

Юні тернопільські кікбоксери тренуються під керівництвом Сергія Колесника та Ігоря Кріля.