Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Юні волейболісти привезли до Тернополя «бронзу» чемпіонату України

Команда з Тернополя стала бронзовим призером чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2006 року народження.

У фінальному турі змагань, які проходи у Вінниці, змагалися вісім найсильніших команд з Києва, Харкова, Чернігова, Тернополя, Жмеринки, Ірпіня, Бахмута та Прилук.

Тернопільські волейболісти у матчі за третє місце змагалися із спортсменами з Чернігова та перемогли їх з рахунком 2:1, здобувши «бронзу» чемпіонату.

Підготували спортсменів тренери КДЮСШ №1 Назар Семотюк та Михайло Туркула.

«Зі слів тренерів, гра була важкою та напруженою. Напередодні двоє основних гравців тернопільської команди не змогли взяти участь у фінальних іграх, проте наша команда достойно представила місто та область», – розповіли у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Кращим нападником чемпіонату став гравець тернопільської команди Олександр Борисов.