Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Юний важкоатлет з Тернопільщини виборов дві нагороди Чемпіонату України

Спортсмен із Тернопільщини порадував результатами на Чемпіонат України з важкої атлетики. Іван Середа змагався у ваговій категорії 55 кілограмів і зміг вибороти дві нагороди, повідомляє видання TeNews.

Так, спортсмен із Озерної здобув на Чемпіонаті України срібло» і «бронзу». У ривку підняв 56 кілограмів і посів ІІ місце, а в поштовху підняв 74 кілограми і зайняв ІІІ місце.

Іван Середа – вихованець КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту». За сумою двоборства 130 кілограмів спортсмен встановив особистий рекорд, зайнявши ІІ місце і виконавши ІІ дорослий розряд. Тренується атлет на відділенні важкої атлетики КУТОР «ТОДЮСШ із літніх видів спорту» в селі Озерна у тренера-викладача, майстра спорту України Іванни Ткачик.

Чемпіонат України з важкої атлетики був присвячений Збройним силам України. Відбувався він у місті Хуст Закарпатської області. Змагалися юнаки і дівчата до 13 років. Загалом участь взяли  майже дві сотні спортсменів із 20-ти регіонів країни та столиці.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська