У Тернополі послаблюють карантинні обмеження

«Місто поступово послаблює карантинні заходи. Таке рішення прийняли на черговому засідання оперативного штабу», – повідомили у Тернопільській міській раді.

В мерії кажуть, що, завдяки вжитим обмежувальним заходам у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число тих осіб, що одужують.

Сем тому вирішено з понеділка, 26 квітня, у Тернополі організувати очне навчання учнів 5-11 класів з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів.

Також буде відновлено роботу закладів ресторанного господарства та громадського харчування, заборонивши роботу після 22:00 год. та до 7:00 год. із забороною проведення розрахункових операцій після 21:00 год., крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Крім того, прийнято рішення з 24 квітня відновити у міській комунальній лікарні швидкої допомоги надання ургентної хірургічної та травматологічної допомоги мешканцям громади, забезпечивши наявну кількість ліжок для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Штаб рекоменує розглянути питання про відкриття у КНП «Міська комунальна лікарня №3» відділення для реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом.

Разом з тим, у Тернополі буде посилено роботу правоохоронців в частині контролю за діяльністю торгових, торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства та громадського харчування з метою дотримання всіх необхідних карантинних заходів безпеки.

«Зважаючи на наближення Великодніх свят, закликаємо суб’єктів господарювання та усіх жителів і гостей Тернополя максимально можливо дотримуватися заходів безпеки, уникати масових скупчень людей, щоб не допустити збільшення хворих на COVID-19 після завершення свят», – йдеться у повідомленні на сайті Тернопільської міської ради.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська