З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у Тернополі відбувся святковий концерт

Святковим концертом за участі талановитих відвідувачів міського територіального центру соціального обслуговування населення в Тернополі відзначили Міжнародний день людей похилого віку. Побував на урочистому заході та привітав тернополян «золотого» віку і міський голова Сергій Надал.

«Щороку 1 жовтня весь світ відзначає День людей похилого віку. Це вже стало доброю традицією і для нас. Я маю за честь сьогодні звертатися до Вас, представників найповажнішої частини нашого суспільства. Для нас є надзвичайно важливими Ваші думки та Ваші поради, як зробити наше місто кращим. Ви завжди активно долучаєтеся до різноманітних заходів, які відбуваються у Тернополі та надихаєте нас, – звернувся до присутніх Сергій Надал. – Від імені усієї нашої громади щиро дякую Вам за роки нелегкої щоденної праці! Бажаю Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, добра й благополуччя!».


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська