З перемоги стартував у новому чемпіонаті серед атовців ФК “Тернопіль АТО”

У суботу, 10 квітня, стартував чемпіонат України серед учасників АТО. В дивізіоні “Захід” на стадіоні села Дичків ФК “Тернопіль АТО” приймав атовців Львівщини – команду “Українці  разом”, повідомляє АФТ.

Перший тайм пройшов у рівній боротьби про те, якщо львів‘яни свої шанси використати не змогли, впевнено діяв голкіпер тернополян Володимир Раточка, а от ФК “Тернопіль АТО” свої шанси вдало реалізував. На 13-й хвилині Віталій Колцуняк відкрив рахунок у матчі (1:0), а на 36-й – Михайло Габуда подвоїв перевагу тернополян (2:0).

У другому таймі на 56-й хвилині центральний захисник тернополян Владислав Шевчук вдало замкнув подачу з кутового (3:0). На 80-й хвилині гості скористались помилкою захисту тернополян і дещо рахунок скоротили (3:1). До кінця поєдинку команди голів більше не забивали.

Отож, впевнена перемога ФК “Тернопіль АТО”. В інших матчах туру луцька “Волинь АТО” перемогла на виїзді Хмельницьких прикордонників – 2:0, в Івано-Франківську дві місцевих команди розписали між собою мирову (0:0), а в Новоград-Волинському місцевий “Звягель” мінімально переміг команду з Рівненщини – “Гоща АТО” (1:0).

Наступний матч тернополяни проведуть у рамках кубкову. 17 квітня вони зіграють у Івано-Франківську.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська