З першого січня 2021 року на коронавірус захворіли понад 60 педагогічних працівників та понад 50 учнів

Освітяни та школярі області стали частіше хворіти на COVID Негативну тенденцію медики почали спостерігати з початком нового року. Про це повідомили під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації. За словами виконувачки обов’язків генерального директора Державної установи ТОЛЦ МОЗ України Оксани Чайчук, з 5 січня у Тернополі спостерігається зростання кількості хворих.

– У Тернополі зросла кількість позитивних результатів тестів до кількості обстежених у відсотковому відношенні, – зауважила Оксана Чайчук. – Зростання пішло з 5 січня – 11%, 6 січня – 29%, 9 січня – 38% , 10 січня – 56,8%.

Процент госпіталізації хворих в обласному центрі також зріс. Ситуація буде ускладнюватися і для того, щоб не допустити значного поширення інфекції серед населення, необхідно посилити обмежувальні заходи. Окрім медиків, до професійної групи ризику додалися освітяни. – З початку навчального року в області перехворіло понад 2,5 тисяч учнів і більше 5 тисяч працівників освіти, – пояснює начальник управління освіти ТОДА Ольга Хома.

– З першого січня 2021 року на коронавірус захворіли понад 60 педагогічних працівників та понад 50 учнів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська