Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

За минулу добу тернопільські патрульні виявили 3 автомобілі, які перебували в розшуку ДВС 

 Першу автівку — Mitsubishi, інспектори зупинили за порушення ПДР на вулиці Микулинецькій. Під час перевірки документів, поліцейські з’ясували, що водій заборгував державній виконавчій службі кошти, а тому його транспортний засіб було оголошено в розшук.
 Інший автомобіль — Mitsubishi, інспектори зупинили на автодорозі М-19 Доманове — Тереблече. Тож перевіривши інформацію згідно з базами даних, патрульні встановили, що автівка перебуває в розшуку державною виконавчою службою.
 Транспортний засіб Geely ми зупинили за перевищення допустимої швидкості руху на вулиці Об’їзній. Перевіряючи інформацію про водія та транспортний засіб згідно з базами даних, інспектори встановили, що і ця автівка також перебуває в розшуку ДВС.
Патрульні повідомили про події працівників державної виконавчої служби, двоє водіїв сплатили суму заборгованості на місці та продовжили рух далі. Останній транспортний засіб ми евакуювали на арештмайданчик.

Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська