За минулу ніч у Тернополі виявили 2 автомобілі, що перебували в розшуку

За минулу ніч, тернопільські патрульні виявили два автомобілі, що перебували в розшуку державною виконавчою службою

Близько 23-ї години, на вулиці Руській, за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Geely. В ході з’ясування всіх обставин правопорушення та перевірки інформації про водія й транспортний засіб згідно з базами даних, патрульні з’ясували, що автомобіль розшукується державною виконавчою службою.

«Інспектори склали на водія адміністративні матеріали, направили автомобіль на арештмайданчик та викликали на місце працівників державної виконавчої служби для подальшого з’ясування всіх обставин», – повідомили у патрульній поліції області.

Інший випадок стався близько 1-ї години ночі. Патрулюючи на вулиці Степана Будного, інспектори помітили автомобіль Chevrolet, водій якого порушив ПДР України. Поліцейські зупинили автівку та, під час перевірки інформації про водія й транспортний засіб згідно з базами даних, встановили, що автомобіль також розшукується державною виконавчою службою, бо власник не сплатив штрафи за порушення правил дорожнього руху України.

Патрульні викликали на місце працівників ДВС України, а транспортний засіб доставили на арештмайданчик.


Джерело | Патрульна поліція Тернопільщини

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська