За перший день локдауну на Тернопільщині зафіксовано 99 порушень карантину

За перший день дії локдауну тернопільські поліцейські зафіксували майже сотню порушень карантинних правил.

«За минулу добу поліцейські області склали 42 адмінпротоколи та винесли 57 постанов за порушення встановлених правил», – повідомили у пресслужбі поліції області.

Найбільше протоколів складено на суб’єктів господарювання за неприпинення роботи та недотримання карантинних вимог.

Поліцейські також стежили, аби люди перебували в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті в респіраторах або захисних масках. Виявили 57 осіб, які нехтували засобами індивідуального захисту. На порушників маскового режиму накладено штраф від 170 до 255 гривень.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська