За Великого Будівництва на Тернопільщині ремонтують основні мости траси М-30

Основні мости на М30 Стрий – Ізварине, в межах Тернопільської області зазнають капітального ремонту завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”

с. Шибалин Тернопільського р-ну міст протяжністю 37 п/м, виконані наступні роботи середнього поточного ремонту:

Влаштовано – лежні під перехідні плити проїзної частини, перехідна плита, влаштовані лежні під тротуари, нарощені шкафні стінки, деформаційні шви, проведено армування та бетонування розподільчої плити, влаштовані перехідні тротуарні плити, водовідвідні дренажі, проведено піскоструменеве очищення та знепилення розподільчої та перехідних плит; влаштована гідроізоляція, встановлено перильне огородження та влаштований вирівнюючий шар асфальтобетону та ЩМА, інформує Служба автомобільних доріг Тернопільської області.

На обході Козови робимо міст 19 п/м. Там також кипить робота, на мості вже проведені наступні ремонтні роботи – всі демонтажні роботи. Влаштовано – лежні під перехідні плити проїзної частини, перехідна плита влаштовані лежні під тротуари, нарощені шкафні стінки, влаштовані деформаційні шви, проведено армування та бетонування розподільчої плити, влаштовані перехідні тротуарні плити, водовідвідні дренажі, проведено піскоструменеве очищення та знепилення розподільчої та перехідних плит; влаштована гідроізоляція, встановлено перильне огородження з двох сторін мостів. Влаштований вирівнюючий шар асфальтобетону та ЩМА .

В с. Плотича на 2-х мостах роботи у стадії завершення.

В с. Почапинці та с. Підгороднє Тернопільського р-ну знаходяться мости довжиною 13 п/м, та 36 п/м відповідно. Всі основні роботи проведені, відкритий рух.

З 22 червня капітально ремонтуємо 15,4 кілометри Дороги Єдності, котрі донедавна були справжнім випробуванням для водіїв (км 77+650 – км 93 +061).

Капремонт включає не лише заміну конструктиву дороги, а й 6 штучних споруд у її складі. Капітально відремонтовані в с. Городище Тернопільського району.

6-метровий міст у с. Підвисоке (км 77+940) роботи проводяться на 1 стороні моста. Що зробили:

-демонтовано перильне огородження;

-розібрано дорожній одяг, тротуарні блоки стару розподільну плиту та розподільні плити;

– проведений демонтаж опор;

– влаштовані нові опори моста;

– проводиться влаштування насадок на опорах;

– проводиться армування розподільчої плити.

18-метровий міст у с. Куряни (км 83+635) роботи також проводяться на одній стороні моста, друга вже готова і нею здійснюється проїзд. На другий стороні вже:

-демонтовано перильне огородження;

-розібрано дорожній одяг, старі розподільні плити та розподільні плити;

– влаштовано перехідні плити;

-проведено армування та бетонування розподільчої плити.

6-метровий міст у с. Лісники (км 92+227) виконані наступні роботи:

– демонтовано прогонову будову моста та опори з однієї сторони моста;

– влаштовано фундамент під труби з однієї сторони моста.

– відновлений проїзд по встановленій трубі з однієї сторони моста;

– проводиться розробка грунта для влаштування труб з другої сторони моста

Також між селами Лісники та Куряни буде змонтовано перший у регіоні майданчик для Зважування-в-русі. Цей комплекс проводитиме автоматичне зважування великогабаритного транспорту.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська