За забруднення річки на Тернопільщині інженер постане перед судом

Головний інженер, який допустив забруднення річки стоками підприємства, постане перед судом.

Теребовлянською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 242 КК України (Порушення правил охорони вод) стосовно головного інженера комунального підприємства.

За версією слідства, посадова особа, яка є відповідальною за поводження з відходами підприємства, у 2017 році, знаючи про неробочий стан очисних споруд комунального підприємства, допустила скид зворотних вод в річку Гнізна.

За висновками експерта, неодноразове потрапляння неочищеної води із перевищенням встановлених нормативів, стало причиною систематичного забруднення поверхневих вод річки, що створило небезпеку для довкілля.

“Розслідування завершено”, – повідомила прес-служба прокуратури Тернопільської області

Довідково: Стаття інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від однієї тисячі до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або обмеження волі на той самий строк.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська