Запрошуємо в туристичну локацію Тернопільщини – Більче-Золоте!

За сприяння департаменту культури та туризму відбувся інфотур ,,Туристичне Більче-Золоте: сучасний стан та перспективи розвитку”.
Ініціювала його проведення Більче-Золотецька громада Чортківського району за співпраці з Борщівським обласним комунальним краєзнавчим музеєм.
У заході взяли участь оператори внутрішнього туризму та екскурсоводи області.
Метою заходу була представлення локального туристичного продукту Більче-Золотецької громади, яка є однією з найперспективніших в області у цьому напрямку.
Локальний туристичний продукт Більче-Золотецької ОТГ включає такі об’єкти: печера «Вертеба», парк садиби Сапєгів, музей села Більче-Золоте, Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації імені В.Г.Вершигори.
Основою інфотуру став семінар на тему: ,,Туристичне Більче-Золоте: сучасний стан та перспективи розвитку”, організований директором Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею, знаним дослідником трипільської культури Михайлом Сохацьким.
Пан Михайло презентував перспективний план розвитку туристичного потенціалу громади, а саме, запропонував шляхи залучення туристів, меценатів та грантових фондів до цього регіону.
Також, він розповів про співпрацю Борщівського краєзнавчого музею з Українським Культурним Фондом, представивши грантовий проект ,,Вдосконалення та розвиток туристичного потенціалу ,,Печери-музею трипільської культури Вертеба”.
Голова територіальної громади Галина Огородник розповіла про плани громади у розвитку туристичної галузі, а директор департаменту культури та туризму ТОДА Світлана Байталюк відзначила значну роботу громади Більче-Золотого у розбудові закладів культури.
Завершився інфотур екскурсію на популярній туристичній локації у селі Монастирок.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська