Завершилось розслідування причини смерті лікаря з Тернопільщини Івана Венжиновича

Івана Венжиновича не стало у вересні минулого року. Він працював в інфекційному відділені Почаївської лікарні і починаючи з березня та майже до дня своєї смерті надавав медичну допомогу хворим на корононарісну хворобу – був на передовій боротьби з COVID-19. Лікар також був обличчям кампанії «Дякую лікарям» і став символом боротьби із коронавірусом.

Усі пацієнти, яких Іван Венжинович лікував від COVID-19, одужали. Але хвороба стала фатальною для самого лікаря. Поруч була дружина-медик, яка теж перехворіла на COVID-19. Недуга розвивалася настільки блискавично, що Іван Венжинович помер за чотири дні. Ще до того, як у крові з’явились антитіла до коронавірусу. То ж  позитивного тесту, який міг би офіційно підтвердити недугу, не було.

В Тернопільській області  створили комісію, яка розслідувала, чи  лікаря Венжиновича вбив COVID-19. Це розслідування було необхідне, щоб сім’я Івана Венжиновича мала змогу отримати соціальні виплати, передбачені для сімей загиблих від коронавірусу лікарів, які захворіли на робочому місці!

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська