Завершився обласний конкурс робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”

На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”, присвячений Дню Українського козацтва.

На конкурс представлено 154 фотороботи із 8 закладів позашкільної освіти області та Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Юні фотоаматори у своїх творчих доробках продемонстрували виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

Оцінювання робіт проводилося у двох вікових категоріях (10-14 років та 15-18 років) за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, архітектура, флора і фауна, позажанрове та експериментальне фото, мікрофотографія і фотографії оброблені у Фотошопі.

На підставі рішення журі перемогу у командному заліку здобули:

– І місце – вихованці Кременецького районного центру дитячої творчості;

– ІІ місце – юні фотоаматори Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

– ІІІ місце – вихованці Бучацького центру дитячої та юнацької творчості “Сузір’я” та Позашкільного комунального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості” Бережанської міської ради.


Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська