Завтра до Тернополя приїдуть фермери з 8 областей

Протягом трьох днів, з 19 по 21 лютого, в рамках проєкту «Пандемія – як шанс покращити роботу дрібних фермерів заходу України» до Тернополя приїдуть фермери з 8 областей України.

На заході фермери зможуть ознайомитися з особливостями онлайн-продажів та залучення державних і донорських ресурсів. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Для офлайн-участі в заході були відібрані 30 дрібних фермерів, які протягом трьох днів вивчатимуть особливості продажу в інтернеті та співпраці з органами влади, організаціями технічної допомоги й міжнародними проєктами. З учасниками тренінгу працюватимуть досвідченні тренери, які презентують кращі практики СММ та просування товарів, включаючи таргетовану рекламу в мережі Інтернет. Також аналізуватиметься важливість зовнішніх можливостей для розвитку власної справи, особлива увага приділятиметься мережуванню та налагодженню зв’язків з партнерами.

Учасники тренінгу отримають від нас допомогу в створенні власного кабінету на майданчику rynok.in.ua, який був створений в рамках проєкту «Відкритий ринок». Також вони зможуть використати  таргетовану рекламу для своєї продукції. Учасники  більше дізнаються про підтримку малого бізнесу державними програмами й банками, включаючи елементи кооперації. Загалом, дрібні фермери та виробники в рамках проєкту отримають комплекс знань необхідних для налагодження ефективних онлайн-продажів, – коментує Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

В рамках проєкту планується створити онлайн курс «Дрібні фермерські господарства – як перейти в онлайн?», у якому будуть зібрані необхідні поради та матеріали для запуску онлайн-продажів. Курс буде у вільному доступі, який зможуть переглянути всі охочі.

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога»


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська