Збаразька міська рада – на крок ближче до ОТГ

Представники Тернопільського регіонального офісу ULEAD з Європою / ULEAD with Europe побували з консультаційним візитом в місті Збараж, де зустрілися з керівництвом міської ради аби обговорити процедуру створення Збаразької ОТГ.

«Створення громади відповідальний крок, до якого слід підійти максимально підготовленими. Необхідно здійснити всі економічні розрахунки, оцінити рівень надходжень до бюджету, проаналізувати сильні та слабкі сторони потенційної громади, при чому, не забуваючи про якісну комунікацію з жителями сусідніх сільських рад», – зазначила Наталія Онищук,  керівниця Тернопільського регіонального офісу U-LEAD.

Експерти разом із міським головою Збаража Романом Полікровським та присутніми проаналізували проведення громадських обговорень під час процедури добровільного об’єднання, утворення старостинських округів, вирішення кадрових питань після утворення ОТГ, управління гуманітарним простором ОТГ. на зустрічі також йшлося про розрахунки надходжень до бюджету проектної Збаразької ОТГ та економічний розвиток в ОТГ, – повідомляють на сторінці Тернопільського регіонального офісу U-LEAD у фейсбуку.

Фото з посту  https://www.facebook.com/ulead.ternopil/posts/2371796369589264?__tn__=-R


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська