Жодна громада Тернопільщини ще не дозволила відновити роботу дитсадків

Минулого тижня на Раді оборони області  прийняли рішення надати органам місцевого самоврядування право самостійно вирішувати про відновлення роботи дитсадочків у їхніх громадах. На сьогодні жодна  не громада дозволила відкрити дошкільні навчальні заклади.  Нагадуємо, відновити заклади можна лише при дотриманні усіх заходів безпеки для дітей, у випадку повітряної тривоги.

Тобто, якщо керівництво садочка під час сигналу небезпеки може оперативно та організовано вивести дітей у безпечне місце, то заклад може повертатися до роботи. Про це повідомив начальник військової адміністрації Володимир Труш.

“Ми розуміємо потребу батьків, які працюють і не мають з ким залишити своїх дітей, тому пішли на такий крок. Водночас наполягаю, щоб голови громад ретельно підійшли до цього питання. Діти повинні бути в безпеці!” – наголосив Володимир Труш.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська