На підтримку детей із синдромом Дауна відбудеться акція «Lots of Socks»

ГО «Центр сприяння дітям з синдром Дауна «Бебіко» запрошуємо  стати частинкою всесвітнього флешмобу «Lots of Socks» на підтримку людей із синдромом Дауна.

Для того, щоб долучитися до благодійної акції, необхідно придбати акційні кольорові шкарпетки з особливим дизайном.

“Всі зібрані кошти будуть спрямовані на оздоровлення дітей та молоді з синдромом Дауна влітку, а також на оновлення матеріально-технічної бази дитячого садочка “Бебіко”. Задля підтримки «сонячних людей», закликаємо також усіх охочих тернополян одягнути кольорові шкарпетки 20 березня, зробити фото та викласти його у мережу з хештегом #LOtsOfSocks”, – розповіла представниця «Центру сприяння дітям з синдром Дауна «Бебіко» Ольга Гордієнко.

Для придбання чи замовлення шкарпеток звертайтеся за телефоном: (067) 755 89 68, Ольга.

Організовує акцію ГО «Центр сприяння дітям з синдром Дауна «Бебіко» за підтримки Тернопільської міської ради.

Довідково. Всесвітній день людей із синдромом Дауна відзначається 21 березня. Цього дня у всьому світі організовуються заходи та події, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості, адвокації захисту прав, включення в суспільство та благополуччя людей із синдромом Дауна.


Джерело | Доба

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська