Жителі Тернопільщини можуть долучитися до створення коаліції проукраїнських політичних сил (відео)

«Європейська Солідарність» як головна опозиційна сила закликає до створення коаліції проукраїнських політичних сил, до глибокої координації зусиль на місцевих виборах.

“Тернопілля завжди було послідовне в питаннях боротьби за Україну. Проте щодня перед нами стоять нові виклики та загрози, найстрашнішим з яких є проросійський реванш. П’ята колона, яка працює в інтересах Кремля, покликана зруйнувати Україну з середини і під виглядом «замирення» знищити нашу самостійність”, – на цьому наголошує Степан Барна, голова фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді.

Підтримка узгоджених кандидатів на посади міських голів і голів ОТГ має захистити громади від ще одного нашестя дилетантів під брендом «слуг» і сформувати фахові місцеві команди, здатні ефективно розв’язувати проблеми, які стоять перед громадами. Децентралізація, ініційована нашою командою, дала основу для розвитку Тернопілля. В розрізі області зросли власні доходи з 1,1 мільярда гривень до 5 мільярдів гривень у 2019 році.

“Через бездіяльність і безвідповідальність центральної влади сьогодні форпостом вирішення проблем людей стало місцеве самоврядування. У той час, коли центральна влада не змогла забезпечити боротьбу з коронавірусом та підтримати людей під час ліквідації наслідків негоди на Тернопільщині, всю відповідальність на себе взяли органи місцевого самоврядування, яким не чужі проблеми людей», – акцентував він у своєму зверненні.

Відтак, «Європейська Солідарність» звертається до всіх проукраїнських політичних сил: сьогодні не час вишукувати протиріччя та розбіжності. Сьогодні час об’єднувати зусилля та створити єдиний український опозиційний фронт, щоб дати відсіч ворогу і втримати нашу державу.

«Ми маємо об’єднатися, щоб не допустити капітуляції України. Ми маємо об’єднатися, щоб Україна перемогла», – резюмував Степан Барна.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська