Жінка, бажаючи будь-що допомогти доньці, уважно слухала співрозмовника, який запропонував «вирішити питання» за допомогою грошей. Відтак, зовсім скоро на рахунку афериста опинилися понад 54 тисячі гривень. Після переказу коштів невідомий гарантував, що «проблема залагоджена». Лише за деякий час жінка зрозуміла, що насправді спілкувалася з шахраєм.
Вона звернулася із заявою у поліцію та розповіла, що її ошукали. З її слів, перевірити відразу правдивість інформації вона не могла, оскільки шахрай весь час знаходився з жінкою на зв’язку.
«За фактом шахрайства слідчі здійснюють розслідування в рамках кримінального провадження передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років. Поліцейські здійснюють оперативно-розшукові заходи, аби встановити причетних до злочину», – інформують в ГУНП у Тернопільській області та закликають краян бути більш розсудливими, спілкуючись з невідомими та не поспішати виконувати їх умови, а навпаки більше розпитати про неприємні обставини, імена ваших рідних тощо.
У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, телефонуйте на спецлінію 102. Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.
Мітки: шахраї