Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

ЗУНУ – у п’ятірці лідерів-виконавців державного замовлення НАДС

Національне агентство України з питань державної служби оприлюднило інформаційно-аналітичний звіт про результати надання освітніх послуг закладами освіти у підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування за державним замовленням НАДС у 2023 році.

Другий рік поспіль конкурсний відбір виконавців державного замовлення НАДС у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування серед закладів освіти проведено автоматизовано, з використанням можливостей модуля «Державне замовлення» вебпорталу «Портал управління знаннями».

За підсумками моніторингу надання освітніх послуг серед 25 закладів освіти України – Західноукраїнський національний університет увійшов до п’ятірки лідерів виконавців державного замовлення НАДС у підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

До процесу надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації у ЗУНУ було залучено 56 осіб: доценти, кандидати наук (доктори філософії (PhD)), кандидати наук, професори, доктори наук, науково-педагогічні працівники, які не мають ученого звання, наукового ступеню.


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська