Звільнили командувача Сил ТрО “Захід” Олександра Кяго

Олександр Кяго, який був керівником управління ТРО “Захід” Збройних Сил України, перевели на іншу посаду. Про це полковник повідомив у своєму зверненні, яке опублікували у Фейсбук-сторінці Регіонального управління Сил територіальної оборони “Захід”.

“Сьогодні надзвичайно емоційний день. Наказом Головнокомандувача ЗСУ мені визначено інший напрямок діяльності. Майже два роки ми формували, навчали та виконували завдання щодо захисту нашої Батьківщини від навали російської федерації. Я впевнено можу сказати, що керував найкращими військовими колективами, в нас найкращі військовослужбовці. Ми разом пройшли всі етапи формування та розбудови Сил територіальної оборони України. На найскладніших ділянках бойових дій військовослужбовці наших військових частин проявили себе мужніми та стійкими воїнами. Не даремно вами, дорогі побратими, пишається весь український народ та вся світова спільнота!”, – сказав Олександр Кяго. 

Він додав, що життя не завершується, а лише починається для нашої країни.

“Нам треба здобути перемогу, відновити зруйновані міста і села, виховувати дітей та онуків, як патріотів нашої держави. Щоб кожне віддане життя загиблого українця за нашу Незалежність не було даремним. Дорогі побратими, я щиро зичу вам непохитного здоров’я, сталевої сили духу, довголіття та Божої ласки, родинної підтримки і найшвидшої перемоги. Я впевнений в нашій перемозі, коли в нас є такі чудові бійці”, – додав полковник.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська