Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

19 могил радянських воїнів зі Старого парку Тернополя перенесуть на міське кладовище

У Тернополі ексгумують і перепоховають останки радянських воїнів. Це тринадцять індивідуальних та шість братських могил у Старому парку, повідомляє ТВ4.

Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, коментує:

“Це перший парк нашого міста і він завжди функціонував як парк. За радянської влади його практично перетворили у кладовище. | там є дуже багато відповідних поховань, як і загальних, так і одиноких. І відповідно є бажання тернополян, не раз спілкувалися з мешканцям міста, про відновлення цього парку, який є гордістю нашого міста”.

Після ексгумації та перепоховання решток військовослужбовців, фахівці будуть реалізовувати концепцію реконструкції Старого парку. У проекті, який переміг в конкурсі, передбачені: місця для вшанування українських Героїв, локації для відпочинку молоді з врахуванням фудкорту, пішохідні алеї, велодоріжки, спортивні і дитячі майданчики, а також територія для проведення різноманітних культурних та мистецьких подій. Щоправда, планують ці зміни уже після перемоги України у війні.

“Де буде відпочинкова зона, де буде спортивна зона, місце для релаксу і так далі. Тобто факточно після проведення цих дій з перепоховання ми вертаємо історичну славу цьому парку і повертаємо все на свої місця”, – додає Олег Соколовський.

Рештки радянських воїнів перенесуть в сектор тернопільського міського кладовища, що розміщений на вулиці Петра Батьківського, 46.


Мітки: ,

Джерело | TV-4

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська