21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

“Діти з синдромом Дауна такі ж діти, як і звичайні, які найбільше потребують любові батьків. Звертайтесь до нас і ми разом будем допомогати вашій дитині розвинути здібності для життя у суспільстві”, – йдеться на сайті Тернопільської обласної громадської організації «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо». – На даний час на обліку нашої організації знаходиться 60 дітей. Також по допомогу до нас звертається все більше людей, кількість вихованців постійно збільшується”.

Нагадаємо, що цього року горомадськість запрошували стати частиною всесвітнього флешмобу LOTS OF SOCKS.
Для цього треба було придбати кольорові шкарпетки.

“Усі зібрані кошти будуть спрямовані на оздоровлення дітей та молоді з синдромом Дауна влітку, а також на оновлення матеріально-технічної бази садочка “Бебіко” в Тернополі”, – розповіла керівниця центру Ольга Гордієнко.

Якщо ви хочете допомогти як волонтер або надати спонсорську допомогу звертайтесь через контактну форму на сайті “БебіКо” або телефонуйте: +38 067 75 58 968 або +38 097 906 10 99.

 


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська