Держпродспоживслужба попередила порушення порядку формування тарифів на послугу з водопостачання жителів Монастириська

Працівники Держпродспоживслужби провели позапланову перевірку Міського комунального підприємства «Монастириський комунсервіс». Представники КП самостійно звернулись до фахівців сектору контролю за регульованими цінами для перевірки планових тарифів на послуги з централізованого водопостачання, щоб уникнути в подальшому обрахування споживачів.

При перевірці підприємства спеціалісти виявили порушення порядку формування тарифів на послугу з водопостачання. Йдеться про недотримання вимог законодавства щодо включення завищеного розміру прямих витрат. Відтак, обрахування споживачів у розрахунку на рік могло скласти більше 183,5 тис. гривень, – повідомили на сайті головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області.

Довідка: Ця робота була проведена в рамках повноважень територіальних органів Держпродспоживслужби – функція органів державного нагляду (контролю) у сфері дотримання вимог законодавства при формуванні, встановленні та застосуванні державних регульованих цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги суб’єктами господарювання – надавачами послуг передбачає широкі можливості попередження впровадження економічно необґрунтованих тарифів та захисту прав споживачів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська