Голова облдержадміністрації особисто контролюватиме своєчасність виплати зарплат медпрацівникам Тернопільщини

Прем’єр Денис Шмигаль доручив головам ОДА взяти під особистий контроль питання своєчасної та повної виплати зарплат медпрацівникам.

“Сьогодні після щоденної наради з Президентом доручив головам облдержадміністрацій взяти під особистий контроль питання своєчасної та повної виплати зарплат медичним працівникам. Тому хочу звернутись до шановних медпрацівників! Якщо вам затримують виплату заробітної плати або проводять неналежний розрахунок, повідомляйте про це на «гарячі лінії» ОДА з питань COVID-19 (https://bit.ly/34TbyfG). Або на урядову «гарячу лінію» за номером 1545 (https://bit.ly/2VGKNGO)”, – написав на своїй сторінці у  Facebook Денис Шмигаль.
Особливо це стосується лікарів екстреної допомоги та персоналу тих 240 лікарень (https://bit.ly/2XoSPGV), які визначені місцевими органами влади для прийому хворих на COVID-19. Але зарплати іншим медичним працівникам також мають бути виплачені вчасно. Зараз саме лікарі стоять на передовій війни з коронавірусом. І завдання влади — максимально підтримати медиків у цій нелегкій та небезпечній боротьбі.
Рішенням Кабміну на 906 млн грн було збільшено субвенцію в регіони на підтримку діяльності лікарень під час пандемії. З цих коштів місцева влада може підтримати свої медичні заклади. Цією ж постановою ми зобов’язали ОДА вжити заходи для забезпечення своєчасної виплати зарплат медпрацівникам.
Також прийнятими змінами до Держбюджету-2020 затверджено Фонд боротьби з COVID-19 у розмірі 64,7 млрд грн. Ці кошти підуть, зокрема, на додаткові виплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо залучені в протидії поширенню коронавірусу. Зміни до бюджету вже підписані Президентом.

Мітки: , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська