Майже двом сотням осіб надають соцзахист в умовах карантину в одній з ОТГ на Тернопільщині

Через карантин відділення соціальної допомоги вдома та «Служба «Соціальне таксі» У Байковецькій ОТГ працюють інтенсивніше, ніж зазвичай. Вони надають послуги 120 самотнім мешканцям та мешканкам громади та ще 53 особам, котрі проживають окремо від своїх родин – повідомляють на сайті Байковецької ОТГ.

8 соціальних робітниць спільно з 6 фахівчинями із соціальної роботи, диспетчеркою та 2 водіями «Служби «Соціальне таксі» купують необхідні товари, продукти харчування та ліки, оплачують комунальні послуги для цієї категорії населення в умовах карантину, щоб максимально убезпечити підопічних від можливого зараження коронавірусом.

Усі потребуючі громадяни Байковецької ОТГ мають можливість звернутися за номером телефону 40-40-43, або безпосередньо на мобільні телефони працівників. Від моменту оголошення карантину у лікувальні установи області здійснили 18 поїздок та відреагували на 6 замовлень телефоном щодо закупівель для жителів населених пунктів громади.


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська