Медобладнання та засоби захисту перерозподілятимуть між лікарнями Тернопільщини згідно потреби

Відтепер управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації зможе розподіляти та передавати закладам охорони здоров’я області медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для боротьби з COVID-19. Дозвіл на розподіл та передачу матеріальних цінностей дала сесія обласної ради 13 квітня.

«Ми отримуємо з різних джерел гуманітарну допомогу – і від Міністерства охорони здоров`я України, і з державного резерву. Це засоби індивідуального захисту, обладнання. Тому нам потрібно дуже швидко приймати рішення. Але, як правило, рішення про передачу і розподіл ухвалювала сесія обласної ради. Тому ми звернулися з пропозицією дозволити управлінню внутрішнім розпорядчим документом здійснювати розподіл та передачу закладам охорони здоров’я області медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, засобів для виявлення коронавірусу, медикаментів. Завдяки цьому рішенню ми максимально швидко зможемо допомогти нашим лікарям, які сьогодні в зоні ризику», – прокоментував начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.

 


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська