Медики Тернополя отримали захисні костюми

Команда “Європейської Солідарності” передала в Тернопільський обласний перинатальний центр “Мати і дитина” захисні костюми для медиків. Також захисні костюми і засоби індивідуального захисту отримали медики на підстанції №2 центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф у Тернополі.

Раніше такі захисні костюми команда “Європейської Солідарності” у Тернопільській області передавала медикам у Бучацькому та Монастириському районах.

«Питання номер один в подоланні пандемії – це захист лікаря. Ми не можемо бути чужими до біди, яка склалася в Україні. І ми усвідомлюємо, що тотальне недопрацювання з боку влади змушує нас підставляти своє плече. Ми поставили собі в пріоритет два напрямки – це сімейні лікарі та екстрена медична допомога. Дякуємо Фонду Порошенка за те, що це стало можливим у нашій області. І дякуємо кожному лікарю за роботу, котру він виконує щодо захисту життя і здоров’я громадян», – зазначив керівник фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська