На Тернопільщині підбили підсумки благодійного проекту “На відстані руки”

У Тернополі підбили підсумки благодійного проекту «На відстані руки», який стартував 30 березня 2020 року на базі Квітковий маркет “КвітоЦентр”

Нагадаємо, що #навідстаніруки – це соціальна громадська ініціатива, мета якої -допомога продуктовими наборами для потребуючих у Тернополі.

«Через загрозу поширення COVID-19, чимало людей опинилися у непростій життєвій ситуації. Тому тернопільські волонтери, представники громадських організацій, соціальних служб і «Карітасу» об’єдналися, аби оперативно надавати допомогу», – так на початку роботи проекту охарактеризував його мету й ціль один із координаторів Юрко Кулик.

Після оприлюднення контактів і реквізитів проекту розпочалася активна робота. На логістичному центрі, що розташувався на території «Квітоцентру» почали пакувати продуктові набори для потребуючих. «Із кожним днем до проекту долучалося все більше людей доброї волі. Соціальне таксі, волонтери своїм транспортом доставляли продукти в домівки одиноких тернополян, людей з інвалідністю та тих, хто перебуває в групі ризику через поширення коронавірусу. Серед особливо приємних моментів – це освячення вербових пучечків перед Квітною неділею та пасочок перед Великоднем на логістичному центрі. А також ранкова руханка, яку організував Тарас Ковальчук», – пригадує керівниця проекту Іванна Бойко.

Волонтерів цього проекту можна було впізнати за спеціальними бейджиками з логотипом. А за оголошенням у продуктових магазинах ідентифікувати кошики, які були призначені для пожертв у вигляді фасованої продукції.
В цілому благодійне надходження продуктів для проекту «На відстані руки»
виглядає так:
1. 30 ящиків круасанів 7days
2. 200 банок варення малинового
3. 600 кг яблук
4. 400 кг капусти
5. 200 кг буряка
6. 280 одиниць води ємністю по 6 л
7. 2000 масок
8. 2 ящики дезінфекторів
8. 2 ящики яєць
9. 20 кг Хлібець
10. 1 мішок цукру 50 кг
11. Набір: яйця 30 шт, мука 4 кг, цукор 4 кг, смалець, консервація 1 банка,
варення 0,5 л.
12. 1 ящик масла.

Кошти, які надійшли та освоїли під час роботи проекту – 75 тис 220 грн.  Усього сформували та роздали 600 продуктових пакетів. У проекті взяло участь майже 100 волонтерів.

Нині акцію «На відстані руки» підхопили в Хмельницькому та Вінниці. “Складні ситуації об’єднують хороших людей, волонтери разом з Карітас Тернопіль, допомагатимуть одиноким, стареньким, хворим людям, які під час карантину опинилися в скрутній ситуації. Запрошую усіх підтримати і долучатися до такого потрібного проекту в цих містах. Нам дуже приємно, що наша благодійна ініціатива вийшла на всеукраїнський рівень», – каже координотор проекту «На відстані руки» в Тернополі Сергій Кічула.

На сторінці проекту у фейсбуці  https://www.facebook.com/navidstaniruky/ організатори подякували всім волонтерам та благодійникам.


Мітки: , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська