На Тернопільщині розпочали ремонт дороги (фото)

Стартувало оновлення дороги Р-39 Броди – Тернопіль.
Поточний середній ремонт ще одного автошляху Тернопільщини в рамках проєкту #Велике_будівництво розпочали сьогодні, 24 липня. У селищі Залізці Зборівського району дорожники приступили до фрезування старого покриття на трасі Р-39 Броди – Тернопіль.
Ремонт чекає 10,1 кілометрів від кордону з Львівщиною через село Залізці і до села Мшанець Зборівського району. Буде ресайклінг основи, два шари асфальтобетону, насипані узбіччя, встановлена система освітлення й оновлені тротуари у межах населених пунктів.
Тендер було проведено у 2019 році. Кошти на реалізацію проєкту постановою Кабінету Міністрів України виділили у липні 2020 року.
Виконує роботи ТОВ
Техно-Буд-Центр.
Дорога Р-39 Броди – Тернопіль – альтернативний шлях з міста Тернопіль до Львова. Його загальна протяжність у двох областях становить 72,3 кілометри. Дорога Р-39 перетинається із раніше відремонтованою Р-41 Обхід Тернополя. Це головний маршрут жителів Тернопільської об’єднаної територіальної громади.
За амбітним планом Укравтодору протягом 2020 року у Тернопільській області буде відремонтовано 162,1 км доріг загального користування державного значення, серед яких частини автошляхів М-19, Р-43, Р-39.

Мітки: , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська