Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині стартувала теренова гра «Гурби-Антонівці»

 9 травня 2024 року, стартувала теренова гра «Гурби-Антонівці». Традиційно гру відкрили спільною молитвою.

Про подію розповіли у Кременецькій РДА.

Цього року ця найбільша в Україні теренова гра присвячуються її учасникам, які загинули у російсько-українській війні, захищаючи суверенітет та незалежність України.

20-ту теренову гру «Гурби-Антонівці» організовують учасники громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес».

За ці роки участь у грі взяли тисячі українців та українок, чимало з яких стали на захист України ще у 2014-му році і продовжують долучатися до Сил Оборони.

о слова, гра проходить традиційно на місці найбільшого бою УПА з підрозділами НКВС, що у лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина). Сюди їдуть за драйвом і емоціями, тут набувають неоціненний досвід командної роботи, поводження в екстремальних умовах та знаходять найкращих друзів.

– На Гурбах гартуються творці новітньої історії України!, – запевняють організатори.

Довідково:

«Гурби-Антонівці» проводяться з 2003 року Всеукраїнською молодіжною громадською організацією Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК з метою пропаганди патріотизму, здорового способу життя, спорту та національної єдності. Щороку гра відбувається у лісовому масиві Гурби, на терені площею 25 квадратних кілометрів безперервно впродовж 60 годин. У грі беруть участь 2 курені (команди) та загін диверсантів. Перемогу здобуває курінь, який зумів захопити прапор супротивника та здобути найбільшу кількість балів – «життів» суперника.


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська