Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі відбувся окружний вишкіл адміністраторів

10 лютого в Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі відбувся окружний вишкіл адміністраторів, учасниками якого стали станичні та адміністратори з майже всіх осередків округи.
Програма вишколу була насиченою та важливою. Учасники слухали гутірки про організаційну політику Пласту, пластові осередки, тімбілдинг, роботу з органами влади та іншими партенерами, залучення людей в осередок, співпрацю з округою та краєм та мотивацію.
Своїм досвідом і здобутками ділились пл.сен.дов. Андрій Писик, пл.сен.дов. Оксана Шмайдей, ст.пл. Дана Гора, пл.сен.дов. Наталя Галаса.
«Окремо хочемо подякувати Лесі Голик з дружньої для нас організації СУМ, яка поділилася своїм багатим досвідом. Дуже вдячні проводу за організацію вишколу та усім інструкторам за допомогу у проведенні гутірок і учасникам за учать та ініціативу брати на себе велику відповідальність. СКОБ!» — зазначають у Центрі.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська