Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині у двох школах громади повністю модернізували 8 класів

На території Золотниківської громади, що на Тернопільщині, у двох школах громади за підтримки Програми USAID DOBRE повністю модернізували 8 класів.

Зробили не тільки ремонт і нові меблі, а й придбали сучасне мультимедійне обладнання для уроків.

“Перебуваючи на Тернопільщині, #DOBRE_фотоекспедиція побувала в Золотниківській громаді, що об’єднує 21 село. #DOBRE_фотоекспедиція продовжує свою роботу. Ми рухаємося далі, щоб показати вам ще більше незламних і неймовірних українських громад! Про них будемо вам розповідати на сторінці Програма DOBRE. А поки що – перші фото із Золотниківської громади на Тернопільщині”, – відзначили в організації. 

До слова, програма DOBRE розпочала роботу у 2016 році і відтоді допомагає територіальним громадам (ТГ) скористатися можливостями та подолати виклики, пов’язані з децентралізацією.  Протягом перших шести років Програма DOBRE тісно співпрацювала зі 100 ТГ, виконуючи дві основні мети – по-перше, допомогти ТГ урядовувати дієво, відкрито та підзвітно, і по-друге, сприяти активному і ефективному залученню громадян до прийняття рішень та вироблення політик.


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська