На відомому туристичному об’єкті Тернопільщини відбулася осіння екологічна толока

Представники департаменту культури та туризму Тернопілсьької ОДА спільно з працівниками музейного комплексу “Лемківське село” м. Монастириська провели екологічну акцію.

Спільними зусиллями 22 листопада вони прибрали та впорядкували територію «Ватряного поля» в урочищі Бичова де щорічно відбувається Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини», дитяча «Лемківська ватрочка», дитячий фестиваль «Лемківські пацьорки».

«Проведення таких толок на туристичних об’єктах області вже стало доброю традицією. Ці об’єкти є візитівкою Тернопільщини, то ж їх вигляд і стан є важливими індикаторами туристичної привабливості  нашого краю», – каже директор департаменту Світлана Байталюк.

Музейний комплекс «Лемківське село» – це унікальний і єдиний у світі музей лемківської культури. В ньому зібрано експонати, привезені українцями з різних теренів Лемківщини та подаровані для збереження звичаїв і традицій лемківської культури. На сьогодні в музеї є понад 3 тисячі автентичних лемківських речей вжитку та побуту, декору та мистецтва.


Джерело | Депаратмент культури та туризму Тернопільської ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська