Одна з громад на Тернопільщині розповідає про свої мальовничі місцини

У Білецькій ОТГ, що в Тернопільському районі, розпочався флешмоб про мальовничі місцини цієї громади.

Його ініціював Білецький сільський голова Дмитро Малик до дня Білецької обєднаної громади, який відзначатимуть онлайн 26 липня.

Мета такої ініціативи у фейсбуці – показати мальовничі та улюблені місця у селах Білецької ОТГ й дати можливість кожному розповісти про них, відчуваючи себе часточкою великої спільноти людей, які люблять свою землю і рідний край.

Для участі у флешмобі потрібно:
– зняти відео на своєму улюбленому місці в громаді та розповісти, чому вам подобається саме тут.

“Це може бути ваша домівка, улюблена лавочка в парку, берег річки чи ставу – усе, що заманеться”, – пише Дмитро Малик на своїй сторінці в соцмережі.

– відео треба розмістити на своєму профілі у фейсбуці, з хештегом #Моя_БілецькаОТГ;
– позначити у пості двох людей, яким передаєте естафету участі у флешмобі.

“Давайте розкажемо усім про мальовничі місця нашої громади! Запрошую долучатися усіх жителів нашої громади – з Білої, Великого Глибочка, Івачева Долішнього, Івачева Горішнього, Плотичі, Ігровиці, та Чистилова. Будемо раді учасникам з інших громад, які мають улюблені місця на території нашої ОТГ”, – каже Дмитро Малик.

Його улюблене місце на території громади – Церква Святої Покрови у селі Біла. Вже багато років голова Білецької ОТГ прислуговує при храмі старшим братом.

“Місце направду мальовниче – тут багато декоративних дерев та квітів. На терасі є лавочки, де можна тихо посидіти, спілкуючись з Богом і споглядаючи красу навколо”,  – розповів він у своєму відео в фейсбуці.

естафету флешмобу Дмитро Малик передає директору клубу с. Біла Наталії Огірко та депутатові Білецької сільської ради Віталію Когуту.

Флешмоб стартує сьогодні, в понеділок, 20 липня, і триватиме до п’ятниці – 24 липня.

Як повідомляла “обласТь”, ВОСЕНИ ОДНА З ГРОМАД НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ МАТИМЕ СВІЙ ДИТСАДОК

 


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська