Пластуни на Тернопільщині до Великодня готують акцію “Діти – дітям”

До Великодня Тернопільські пластуни та Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовують благодійну акцію “Діти – дітям”.

Про це Суспільному повідомила координаторка акції Наталя Зелінка.

Один з головних обов’язків пластуна – допомагати іншим. Тому пластуни усіх уладів можуть поділитись своїми Великодніми пасочками та вітальними листівками з потребуючими дітьми міста, – каже Наталя Зелінка: “У нас було онлайн засідання Тернопільського проводу. І ми обговорили, щоб таке цікаве і корисне зробити перед Великоднем. Вирішили зібрати великодні пасочки і листівки для тернопільських дітей з багатодітних сімей. Зв’язалися з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вже маємо списки родин, у яких є від п’яти дітей і більше. Дали клич серед пластунів. Пекти паски можуть всі бажаючі. Пасочки мають бути маленькі, щоб дати в руку кожній дитині. До акції долучаються найменші пластуни: пташата і новаки. Вони мають вирізати готові роздруківки, розмалювати їх – зробити великодні листівки. У п’ятницю зранку ми плануємо зібрати пасочки і листівки, а після обіду розвезти їх по багатодітних сім’ях у Тернополі”.


Мітки: , ,

Джерело | Суспільне

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська