Понад 30 тон медичних матеріалів від благодійників не може потрапити в Україну

Понад 30 тон медичних матеріалів, які ще два місяці тому зібрали благодійники з Франції, не можуть потрапити до України.

Про це у своєму профілі на фейсбуку повідомив директор Тернопільського обласного відділення Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк.

“Друзі, хочу оповісти вам про наболіле. На фото побратими з Франції, які недавно побували у нас. Ці люди, пересічні французи, де є і мери міст і прості робітники, а ще більше пенсіонерів. Завдяки їм, ми доставили в Україну, вже сотні тон гуманітарного вантажу, для наших лікарень, хворих людей, авто швидкої допомоги. Вони адресно допомагають сім’ям де є діти з інвалідністю, дають кошти на ремонт наших лікарень та геріатричних центрів, і т.д. Є ще ми, Міжнародний Центр ЮНЕСКО, це декілька друзів, які на протязі багатьох років, постійно доправляють гум вантажі з Європи в Україну, – розповів Віталій Семенюк. –  А є ще мінсоцполітики, яке ще ні разу нічим не допомогло ні нам, ні нашим європейським донорам, а тільки стопорять нам роботу. Для прикладу, ось ці французи, ще перед новим роком зібрали для українських лікарень дві Фури, більше 30 тон, медичного матеріалу, який би ой як сьогодні пригодився. Два місяці мінсоцполітики не дає нам дозволу на перевезення вантажу через митницю. Одне питання, кому це вигідно та чи на Український народ вони працюють”.

Фото з посту в соцмережі.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська