“Швидка в скафандрах привезла ще 3 COVID, всі важкі, куди ложити?”, – лікарі Тернопільщини

“Місць в реанімації немає, 6 ліжок заповнені, всі COVID19. Ситуація із ковідом – неконтрольована”, – про це на своїй сторінці у фейсбуці 6 вересня написав завідувач хірургічним відділенням у Монастириській райлікарні Василь Ференц.

За словами медика, всі шість ліжок вже зайняті пацієнтами з коронавірусом, вчора ще привезли трьох. Усі пацієнти – у важкому стані.

Давно не писав дописи.читаю і аналізую, сьогодні гарний день,неділя,6.09.20р.чергую по хірургії, місць в реанімації немає, 6 ліжок заповнені, всі COVID19, а швидка в скафандрах привезла ще 3 COVID, всі важкі, куди ложити? Всі концентратори зайняті, я не жаліюсь, ми спокійно робимо свою роботу, без паніки. В дитячому Оксана Михайлівна, кожний день з 8 00.до 22оо. і в ночі також., в приймальному Андріана Юріївна Тріщук, в реанімації Дмитрів,.ІВ, такі реалії, 6 хворих в ВАІТ, а тільки що мені передзвонив районний хірург з Бучача , просить щоб ми взяли на обслуговування хворих хірургічного профілю Бучацького району, бо в них біда. Вони нам допомогли в квітні, травні і ми змушені також допомогти. PS ситуація з ковідом не контролюована ми очікуємо пік, кінець вересня середина жовтня, дай Боже щоб я помилився. Реанімація буде не на шість ліжок, а на двацять і ми не будемо спроможні справлятися з потоком важких хворих. Дай Боже нам всім толерантно не обзиваючи один одного, згуртувавшись пережити цей важкий час. Дякую всім за розуміння.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=785360965532564&id=100021760037979


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська