Страх через коронавірус: психологиня з Тернопільщини надаватиме безкоштовні консультації

Психологиня Тернополя Марина Орап започатковує безконтовні онлайн консультації для тих, хто боїться поширення COVID- 19

Про це вона повідомила в своєму профілі у фейсбуку  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001775502659

Те, що обєднує всіх людей зараз – це страх. Страх за своє життя, за життя рідних, страх перед невизначеністю. Страх, який провокує тривожність, паніку, агресію, злість. Але ми не можемо жити без страху, і я не закликатиму вас не боятись. Страх – це нормально, це “вбудована функція” нашої навіть не свідомості, а психіки. Це забезпечує виживання. Важливо вміти керувати нашим страхом (адже у нас все ж таки є свідомість!) Тому не бійтесь свого страху. Подивіться на нього, поговоріть з ним, навчіться взаємодіяти з ним.. Легко сказати… Зробити важче. Саме тому є “спеціально навчені люди”, які знають що з цим робити. Я – одна із них, – поділилася переживаннями тернополянка. – Тому пропоную свою психологічну допомогу”.

Щодня, з 18 до 19 години Марина Орап проводитие одноразові безкоштовні психологічні онлайн консультації для людей, які їх потребують. Записатися можна через приватні повідомлення у месенджері.

Фото з інтернету.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська