Тернопільська “Нива” виборола перемогу у товариському матчі у Великих Гаях

Тернопільська “Нива” зіграла футбольний матч із футбольним клубом “Агрон” Великогаївської громади. Матч завершився перемогою ФК “Нива” з рахунком 0:5.

Про це повідомили на сторінці ФК “Нива”.

Гра відбувалася на стадіоні у Великих Гаях. На 5 хвилині гол у ворота ФК “Агрон” забив Андрій Різник. На 29 хвилині відзначився голом у ворота суперника гравець “Ниви” Арсентій Дорошенко.

На 40 хвилині гол забив Дмитро Галадей, на 43 хвилині знову відзначився Андрій Різник. Останній гол на 57 хвилині Ігор Гатала.

Нас сторінці “Ниви” повідомили, що тернопільська “Нива” завершила перший етап підготовки до сезону.