Тернополяни обурені цінами на маски та антисептики в аптеках

Тернополяни обурені цінами на медичні маски та антисептики в місцевих аптеках.

21 березня користувачка фейсбуку Лариса Михальська поділилася неприємним досвідом купівлі засобів захисту: “Годину тому чоловік спробував купити маски. В нашому районі – вулиця Злуки з трьох аптек маски були тільки в одній – тій, що за магазином “Квіти” біля унівурсаму. Вгадайте, за якою ціною? По 23 гривні (вони коштують 1 грн. 60 коп Звичайні, однлразові, паперові). А розчин для дезінфекції в магащині”Щодня” по 160 грн. Совість Є? Як можна наживатися на людській біді? Хто має контролювати таких бариг?”.

Її пост прокоментувала речниця речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич, зазначивши, що “зобовязання контролювати ціни на медичні препарати, обладнання – на Держлікслужбі та Кабінеті міністрів України. Законодавством заборонено міській раді проводити перевірки і т.д. Для цього є державний орган, який, як кабмін казав, буде реагувати”.

Користувачі соцмережі висловили думку, що в умовах надзвичайної ситуації стежити за цим мала б місцева влада. Представниця Тернопільської міськради відповіла: “Була зустріч з представниками аптек, де вони сказали, що масок немає у поставщиків. Щодо цін теж їх просили, але важелів економічного чи будь-яких інших впливу ми не маємо. Це може контролювати служба, про яку я казала вище”.

Докладніше за посиланням: https://www.facebook.com/ttb.myhalska

Фото з інтернету.

 

 


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська