Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18

Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції 27 вересня-1 жовтня.

Маркіян Качур виступав у ваговій категорії 81+ кг віком 16-17 років. Він тренується у спортивному комплексі  «Workout Hall» під керівництвом Валерія Рибіна. Хлопець вже досяг значних успіхів: нещодавно переміг  на Чемпіонаті України та ввійшов до національної збірної. Тепер – ще й Чемпіонат Світу та виборене срібло.

Не менш важливим є ще одне спортивне досягнення українців на цьому ж змаганні: збірна України з UFMMA посіла перше командне місце на турнірі. Це свідчить про високий рівень підготовки та великий досвід української команди. Друге місце зайняла збірна США, третє – Казахстану.

Результати України на Чемпіонаті Світу U18 з UFMMA такі: золото – 10 медалей, срібло – 9 медалей, бронза – 5 медалей, на цих змаганнях честь нашої країни захищали 33 спортсмени.

Мітки: , , ,