У Лисівцях почали ремонтувати зруйнований міст (фотофакт)

Міст у селі Лисівці почали ремонтувати. Через нього вже можна проїхати автомобілем. Про це на своїй сторінці у фейсбуку розповів місцевий житель.  Про те, що міст відремонтують раніше розповідав народний депутат Володимир Гевко.

До слова, поліція та прокуратура розслідують розтрату бюджетних коштів службовцями Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, які у змові із посадовцями генпідрядника ТОВ «Техно-Буд-Центр», залучивши до злочинної схеми посадових осіб субпідрядника ТОВ «Західтрансбуд», уклали договір субпідряду на експлуатаційне утримання автодоріг державного значення (ремонту моста в с. Лисівці).

Перший договір – на 949,99 млн грн. Пізніше, згідно додатковими угодами, з врахуванням фактичного обсягу видатків замовника, суму договору було зменшено до 20 млн грн., а сам договір розірвано. Дорожники перерахували «Техно-Буд-Центр» 20 млн грн.

Другу угоду – на 513,87 млн грн. Згідно з додатковими угодами, сума зменшена до 30,99 млн грн., а пізніше договір теж розірвана. Підрядник отримав 30,99 млн грн., а загалом за двома угодами – 50,99 млн грн.

фото з відкритих джерел

 

 


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська